Harreit Löwenhjelm

293541

LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Världens furste ", monogramsignerad, daterad 1912, tusch, 38,5x23 cm

Veck

Fack 7

Harreit Löwenhjelm
Budhistorik (15 bud)
1698995
1699054
1698995
950
1699050
900
1698995
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.