Harriet Löwenhjelm

293540

LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Släktporträtt", monogramsignerad, daterad 1914, akvarell, 37x23 cm

Smärre veck

Fack 4

Harriet Löwenhjelm
Budhistorik (8 bud)
1698707
900
1699027
850
1698707
550
1697789
500
1691032
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.