Harriet Löwenhjelm

293539

LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Pierrot", monogramsignerad, daterad 1915, tusch, 33x26 cm

Gulnader

Fack 1

Harriet Löwenhjelm
Budhistorik (11 bud)
1699001
1699046
1699001
1 400
1699034
1 300
1699001
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.