Olle Nordberg olja

293520

OLLE NORDBERG (1905-1986): Uppvaktning, signerad och daterad Olle Nordberg 3?-44, -60, olja på duk, 104x128 cm

Färgbortfall

Rum 6

Olle Nordberg olja

Budhistorik (16 bud)
1695750
5 600
1692246
5 400
1695749
5 200
1692246
5 000
1695748
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.