Roger Metto oljemålning

293508

ROGER METTO (född 1964): "Interstate city limit", signerad och daterad atergo Roger Metto 2001, olja på pannå, ca 13 x 26 cm

Monter 14

Roger Metto oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1684561
1684201
1683016
550
1682692
500

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.