Roger Metto

293505

ROGER METTO (född 1964): "Interstato", signerad och daterad atergo Roger Metto 2001, olja på pannå, ca 13 x 26 cm

Oramad, smärre ytskador

Monter 14

Roger Metto

Budhistorik (8 bud)
1695245
650
1695243
600
1695242
550
1695240
500
1693532
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.