Ulf Rollof blandteknik

293503

ULF ROLLOF (född 1961): Björnar, signerad och daterad a tergo Rollof 1995, blandteknik på pannå, ca 46 x 30,5 cm

Fläckar, skador, kantskador

Monter 16

Ulf Rollof blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1684651
1683938
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.