Leopold Fare oljemålning

293502

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Andalusisk svit nr 8 Los Boliches Fuengirola 1986/87", signerad Fare, olja på duk, 100x78 cm

Rum 11

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (31 bud)
1695560
4 400
1695578
4 400
1695560
4 200
1695575
4 200
1695560

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.