Lennart Jirlow färglitografi

293490

LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandeln, signerad och L. Jirlow, färglitografi, 102/210, blindstämpel Mourlot, ca 42x53 cm

Fack 16

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1694094
1695071
1 900
1694094
1 800
1695061
1 700
1694094
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.