Supkoppar

293489

SUPKOPPAR, 6 st, silver, sannolikt Ryssland, s.k. stirrup cups, invändigt förgyllda, otydliga stämplar, höjd ca 8, total vikt ca 360 g

Silver

Monter 13

Supkoppar

Budhistorik (23 bud)
1689139
12 000
1694975
11 500
1689139
10 000
1694973
9 800
1689139
7 800

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.