Akvarell med stilleben

293475

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben, signerad och daterad F Rave 19, akvarell, 60x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 11

Akvarell med stilleben
Budhistorik (1 bud)

1695113
2015-02-18 12:33:26

2015-02-18 kl 21:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.