Johannes Harders oljemålning

293471

JOHANNES HARDERS (Tyskland 1871-1950): Kustlandskap, signerad J. Harders, olja på duk, 68x97 cm

Dukreva

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Johannes Harders oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1694776
1694775
1694382
600
1694381
550
1694380
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.