Johannes Harders oljemålning

293469

JOHANNES HARDERS (Tyskland 1871-1950): Fjordlandskap, signerad J. Harders, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 10

Johannes Harders oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1695218
1693882
3 600
1693880
1693879
1693877

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.