Kinesiska tallrikar

293462

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 18 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 14

Kinesiska tallrikar

Budhistorik (3 bud)

1694114
1693834
1683939

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.