Konsolbord rokokostil

293455

KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal, klädd träskiva, höjd 75, 70x36 cm

ytslitage

Rum 4

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (15 bud)
1685684
1 400
1685280
1 300
1684685
1685279
1684685

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.