herman Österlund

293449

HERMAN ÖSTERLUND (1883-1964): Skånegård , signerad och daterad Herman Östlund 1909, olja på duk, 66x44 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 9

herman Österlund

Budhistorik (2 bud)

1710291
1710289
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.