Severin Nilson

293447

SEVERIN NILSON (1846-1918): Figurer vid brygga, signerad Severin Nilson, olja på pannå, 22x32 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Severin Nilson

Budhistorik (10 bud)
1708194
12 500
1705665
12 000
1704078
11 500
1705664
11 000
1704078
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.