Axel Olson Sargat träd

293445

AXEL OLSON (1899-1986): "Sargat träd", signerad Axel Olson, olja på duk, 75x48 cm

Kundcenter

Axel Olson Sargat träd

Budhistorik (3 bud)

1708715
5 400
1705542
5 200
1695814
5 000

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.