Karl Axel Pehrson Utsikt från Mont Lexa

293444

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Utsikt från Mont Lexa, signerad K.A. Pehrson, olja på duk, 48x65 cm

Rum 14

Budhistorik (17 bud)
1708307
13 000
1708318
12 500
1708307
12 000
1708303
11 500
1708302
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.