Anders Österlin färglitografi

293419

ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, färglitografi, 43x39 cm

Fack 3

Anders Österlin färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1693822
1693821
1693820
1693819
950
1693817
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.