Örjan Wikström färglitografi

293417

WIKSTRÖM, Örjan (född 1948): signerad Örjan Wikström färglitografi, ett av 30 exemplar, 63x49 cm

Fack 12

Örjan Wikström färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1690986
1685586
1680826

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.