Ejnar Kohlmann oljemålning

293409

EJNAR KOHLMANN, (Finland, 1888-1968): Vinterlandskap, signerad och daterad Einar Kohlman 1952, olja på duk, ca 69x85 cm

Tryckskada

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1693580
1693508
1692709
1 900
1692709
1 700
1691575
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.