Broderi orientaliskt

293399

ORIENTALISKT BRODERI / SARI, 1900-tal, guldfärgad dekor på svart botten, ca 215x105 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Mattor/Textilier

Monter 10

Broderi orientaliskt

Budhistorik (20 bud)
1693674
2 400
1693683
1693674
1 600
1693679
1693674

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.