Brita Thorell oljemålning

293398

BRITA THORELL (samtida): Kustmotiv, signerad B. Thorell, olja på pannå, ca 123x120 cm

Rum 11

Brita Thorell oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1693872
3 600
1693869
3 400
1693767
3 200
1693764
1693644
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.