Väggarmatur 1900-tal

293393

VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, glas och metall, etsad dekor, höjd 51 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Rum 3

Väggarmatur 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
1693566
1693606
1693566
1 900
1693575
1 800
1693566
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.