Slagbord 1800-tal

293391

SLAGBORD, 1800-tal, höjd 76 cm, total längd 174 cm, bredd 114 cm

Ytskador

Rum 8

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1693539
1693533
1 400
1692867
1 300
1685218
1685214

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.