Sven Ljungberg oljemålning

293380

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Ljungbymotiv Skånegatan, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, ca 35x30 cm

Kundcenter

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1691703
6 200
1685457
5 800
1684350
4 600
1683759
1682793

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.