Förgylld spegel gustaviansk stil

293371

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, oval, ca 64x35 cm

Smärre dekorbortfall, förgyllningen har släppt på enstaka ställen

Speglar

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
1686271
950
1692385
900
1686271
650
1690789
600
1686271
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.