Madeleine Pyk litografi

293365

MADELEINE PYK (född 1934): "Blå ängeln", signerad och numrerad 59/275, färglitografi, ca 88x72 cm

Rum 6

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
1685303
1686444
2 800
1685303
1683981
1683981

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.