Danska stolar Danish Danbork Kolding

293363

STOLAR, 4 st, märkta Danish Furniture Danbork Kolding Denmark, stomme i metall, formpressad sits i betsat lövträ, sitthöjd ca 44 cm, stapelbara samt kan monteras i rad, märkta Malmö fritidsgård

Skador, slitage

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

1693691
500
1685920
450
1693556
1685920

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.