FAT, 2 st., Björn Trägårdh, Svenskt Tenn

293356

BJÖRN TRÄGÅRDH, fat, 2 st., Svenskt Tenn, 1928 och 1944, tenn med mässingskant, stämplade med änglamärket B8 respektive S8, höjd 6 respektive 4 cm, längd 26 respektive 20 cm

Repor

Metall

Monter 12

Budhistorik (18 bud)
1693458
1 900
1692613
1 800
1693061
1 800
1692613
1 600
1692963

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.