Religiösa skulpturer skulpterat trä

293347

RELIGIÖSA SKULPTURER, 2 st., sannolikt sydeuropa,1700/1800-tal, skuöpterat och bemålat trä, höjd 43 respektive 46 cm

Färgbortfall, slitage

Diverse

Monter 11

Budhistorik (31 bud)
1693700
2 800
1693671
2 600
1693693
2 600
1693671
2 400
1693692

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.