Pastoralt landskap oljemålning

293338

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, signerad "Thorpe"?, olja på duk, 35x52 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (24 bud)
1693386
1 800
1693383
1 700
1693381
1 600
1693375
1693374
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.