Taklykta i mässing

293332

TAKLYKTA, 1900-tal, stomme i mässing med dekor av blommor, med prismor, kupa i rosafärgat glas, höjd ca 90 cm

Bruksslitage, lösa prismor medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 14

Taklykta i mässing

Budhistorik (9 bud)
1693714
1 900
1693255
1 800
1693713
1 800
1693255
1 700
1680815
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.