Ljusstakar 1 par 1800-tal

293330

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, barockstil, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Metall

Monter 10

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1693760
1 400
1693758
1 300
1693482
1693754
1693482

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.