Väggplakett brons Tore Strindberg

293327

TORE STRINDBERG (1882-1968): Motiv av jaktgudinnan Diana, signerad och daterad Tore Strindberg -29, brons, ca 18,5x13,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 11

Budhistorik (27 bud)
1693794
3 200
1694079
1693794
2 800
1694070
2 600
1693794
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.