Vinglas Wilke Adolfsson

293325

VINGLAS, 6 st., design Wilke Adolfsson, signerade och daterade Wilke A. 84 resp 83, höjd ca 24 cm

Glas, Servisglas

Monter 12

Vinglas Wilke Adolfsson

Budhistorik (23 bud)
1692973
1 800
1693398
1 700
1692973
1 600
1693393
1692973
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.