Väggskåp

293321

VÄGGSKÅP, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, fanérat med bl a masurbjörk, samt lösa grenbitar, inredning med hyllor, nederdel med lådor, höjd 68, 66x22 cm, nyckel finns

Träbortfall, slitage

Rum 10

Väggskåp

Budhistorik (18 bud)
1704740
1704739
1704736
950
1704738
950
1704736
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.