Oidentifierad konstnär oljemålning

293318

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Dansk skola 18/1900-tal, Kvinna sedd bakifrån, olja på duk fäst på pannå, 48x35 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (23 bud)
1693990
13 000
1693849
12 500
1693984
12 000
1693849
11 500
1693980
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.