Carl Hjalmar Norrström bronsskulptur

293317

CARL HJALMAR NORRSTRÖM (1853-1923), jugend, brons, brevpress, dekor av kvinnofigur, signerad och daterad C.H NORRSTRÖM 94, längd 14 cm

Hål i kvinnans hans, föremål saknas

Konst, Skulpturer

Monter 11

Budhistorik (14 bud)
1693708
1693775
1693708
950
1693721
900
1693708
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.