Hattnålar sekelskiftet 18/1900-tal

293311

HATTNÅLAR, 24 st., omkring sekelskiftet 1800/1900, metall, med dekor av bl a stenar, varierande längder ca 25 cm

Slitage

Fashion, Diverse

Monter 11

Budhistorik (18 bud)
1693565
1693490
1693454
1693385
950
1693453
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.