Rullklaffssektretär

293306

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, Sverige, etikettsmärkt Aktiebolaget Mareno, Malmö, inredning med fack och hyllor, tapetserad dekor av "Flora", längd ca 100, 142x53 cm

Saknar nyckel, omarbetad, slitage

Rum 5

Rullklaffssektretär

Budhistorik (6 bud)
1692785
1692784
1692771
1 400
1692475
1 300
1683072

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.