Ulf Hinders akvarell

293302

HINDERS, Ulf (född 1950): Husfasad, signerad Ulf Hinders, akvarell, 34x26 cm

Fack 13

Ulf Hinders akvarell

Budhistorik (37 bud)
1693165
3 800
1693157
3 600
1693153
3 400
1693151
3 200
1693152
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.