Oidentifierad konstnär 1800-tal

293300

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med kyrka, möjligen Robert Schleich, Tyskland, olja på duk, signerad R Schleich a tergo, 26x35 cm

Krackeleringar, smärre dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
1694266
500
1694265
450
1694237
1694179
1694028

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.