Carl Johansson oljemålning

293294

JOHANSSON Carl (1863-1944): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl Johansson, 1899, olja på pannå, 14x24 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 11

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1693999
2 800
1693786
2 600
1692677
2 400
1692222
1688160

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.