Margareta Wallin oljemålning

293279

MARGARETA WALLIN (1900-tal): Kvinnor vid bord, signerad Margareta Wallin, olja på pannå, ca 139x59 cm

Skadad ram, smärre repor

Rum 11

Margareta Wallin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1690801
1693564
1690801
950
1693563
900
1690801
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.