Dan Wolgers litografi

293267

DAN WOLGERS (född 1955): Komposition, signerad Dam Wolgers, 33/50, färglitografi, bladmått ca 60x59 cm

Rum 1

Dan Wolgers litografi
Budhistorik (6 bud)
1693707
900
1693649
850
1692884
750
1680939
700
1680661
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.