Leopold Fare oljemålning

293264

FARE, Leopold (1926-1996): "Eva, signerad Fare, olja på duk, 56x45 cm
PROVENIENS: Direkt från konstnärshemmet

Fack 10

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1694188
500
1694187
450
1683973
1683262
1681485

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.