Roger Risberg oljemålning

293263

ROGER RISBERG (född 1956):"Gul båt på rött hav", signerad Roger, olja på duk, ca 27x35 cm

Oramad

Monter 10

Roger Risberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1693987
3 200
1693983
900
1681819
850
1680935

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.