Stol design Jonas Bohlin

293244

STOL, design Jonas Bohlin för Källemo, "Concrete", bemålat trä, med svartlackerat stålrör, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 88 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, skador

Möbler, Stolar

Nybrogatan 32, Stockholm

Stol design Jonas Bohlin

Budhistorik (6 bud)
1685654
1 400
1689907
1 300
1685654
1689906
1685654

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.